Szukaj
Wszystkie kategorie
  Menu Zamknij

  Archiwum Mitrochina II. KGB i świat

  Wydawnictwo: Rebis
  Kod katalogowy: 103489
  Dostępność: BRAK NA STANIE
  Wysyłka do
  *
  *
  Shipping Method
  Sposób wysyłki
  Przewidywane doręczenie (od dnia wysyłki)
  Cena
  Podaj kod pocztowy, aby wyliczyć koszty wysyłki

  Uniwersalne źródło wiedzy o tajnych operacjach KGB prowadzonych w krajach kapitalistycznych!

  Unikalne kompendium wiedzy o działalności wywiadowczej KGB na całym świecie – oparte na archiwalnych dokumentach moskiewskiej Centrali, skopiowanych przez byłego oficera KGB Wasilija Mitrochina i przekazanych przez niego brytyjskiemu wywiadowi. Autorzy ujawniają szczegóły i rozmach działalności operacyjnej radzieckich służb specjalnych: próby penetracji najwyższych władz i instytucji państwowych w różnych krajach, sposoby werbowania agentów oraz inwencję w dyskredytowaniu przeciwników. Imponująca kolekcja autentycznych dokumentów archiwalnych KGB i demaskatorska pasja autorów zaowocowały powstaniem dzieła, które nie ma sobie równych w temacie infiltracji Zachodu przez sowieckie służby. Dwutomowe Archiwum Mitrochina to pierwsze tak obszerne opracowanie poświęcone niegdyś najpotężniejszej tajnej organizacji świata.

  To jak do tej pory najbardziej szczegółowe i zawierające najwięcej informacji studium radzieckiej działalności wywiadowczej na świecie

  Oleg Gordijewski, „Spectator”

  Pierwsza część Archiwum Mitrochina dokumentuje tajne operacje KGB w Europie Zachodniej i Środkowej oraz w Ameryce Północnej, druga przedstawia działalność wywiadowczą Centrali w pozostałych rejonach świata: w Ameryce Łacińskiej, na Bliskim Wschodzie, w Azji i Afryce.

  Książka, która wstrząsnęła Zachodem!

  Specyfikacja
  ISBN978-83-7301-867-9
  Okładkatwarda, obwoluta
  Liczba stron672
  Wymiary150 x 230 mm
  AutorWasilij Mitrochin
  0.0 0
  Napisz własną recenzję produktu! Zamknij
  • Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać recenzje
  *
  *
  • Zły
  • Doskonały
  *
  *
  *
  Znaczniki produktu