Szukaj
Wszystkie kategorie
  Menu Zamknij

  Atlas zwierząt chronionych

  Wydawnictwo: SBM
  Kod katalogowy: 593176
  Dostępność: BRAK NA STANIE
  Stara cena: 29,95 zł
  14,90 zł
  Wysyłka do
  *
  *
  Shipping Method
  Sposób wysyłki
  Przewidywane doręczenie (od dnia wysyłki)
  Cena
  Podaj kod pocztowy, aby wyliczyć koszty wysyłki

  250 polskich gatunków

  Zwierzęta są nieodłączną częścią przyrody, ściśle związaną ze wszystkimi innymi żywymi organizmami. Dla utrzymania równowagi w przyrodzie konieczne jest istnienie jak największej liczby gatunków zwierząt, roślin, grzybów oraz mikroorganizmów.

  We współczesnym świecie wymieranie gatunków i utrata siedlisk przebiegają w bardzo szybkim tempie, w związku z tym istnieje pilna potrzeba ochrony zasobów przyrody. Jest to nasz obowiązek wynikający z potrzeby życia w harmonii z przyrodą. Zadaniem Atlasu zwierząt chronionych w Polsce jest zwiększenie poziomu świadomości ekologicznej.

  Autorzy Atlasu zwierząt chronionych w Polsce są niestrudzonymi badaczami i miłośnikami zwierząt, emocjonalnie zaangażowanymi w działania na rzecz ochrony przyrody.

  Od początku kariery naukowo-dydaktycznej energicznie angażują się w edukację ekologiczną. Na macierzystej uczelni kształcą studentów i doktorantów. Oboje są pracownikami Katedry Ochrony Roślin Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Dr inż. Kamila Twardowska jest specjalistą z zakresu ochrony roślin i entomologii, dr hab. prof. nadzw. Jacek Twardowski to pracownik naukowy, wykładowca zoologii, entomologii i ochrony roślin.

  Specyfikacja
  ISBN978-83-8059-317-6
  Okładkatwarda
  Liczba stron192
  Wymiary170 x 250 mm
  AutorKamila Twardowska
  AutorJacek Twardowski
  Rok wydania2018
  0.0 0
  Napisz własną recenzję produktu! Zamknij
  • Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać recenzje
  *
  *
  • Zły
  • Doskonały
  *
  *
  *
  Znaczniki produktu