O nas

Szanowni Państwo!

Oferujemy duży wybór książek dotyczących dziejów Polski, historii powszechnej, a także intrygujących spraw naszej współczesności. Są wśród nich liczne nowości, a także dzieła uznawane za klasyczne i od lat cieszące się niesłabnącą popularnością. Prezentujemy książki znakomitych autorów: badaczy i świadków historii oraz pisarzy, dziennikarzy i publicystów. Wśród nich m.in. Norman Davies, Timothy Snyder, Andrzej Nowak, Jan Karski, Jan Nowak-Jeziorański, Sławomir Cenckiewicz, Joanna i Jarosław Szarkowie, Antoni Dudek, Aleksander Sołżenicyn, Borys Szyriajew, Wiktor Suworow, Józef Mackiewicz, Vladimir Volkoff, Piotr Zychowicz i wielu innych.

Kupującym oferujemy atrakcyjne gratisy: jeden do każdego zakupu (zamówienia), bez względu na jego wartość; do zakupów o wartości co najmniej 99 zł dołączamy drugi gratis, trzecim prezentem jest zaś premiowany zakup powyżej 200 zł.

Każdy katalog to nowe upominki! Szczegóły znajdą Państwo w naszych newsach na stronie księgarni i - oczywiście - w katalogach.

Oferujemy bardzo korzystne warunki sprzedaży i wysyłki. Zawsze aktualne szczegóły znajdą Państwo na tej stronie: Płatność i wysyłka.

Życzymy udanych zakupów!
Zespół pracowników księgani
www.HistoriaMojaPasja.pl