Płatność i wysyłka

Oferujemy Państwu bezpłatną dostawę przy zamówieniach o wartości co najmniej 99,00 zł - bez względu na sposób dostawy (poczta/kurier).

Dla zamówień o wartości poniżej 99,00 zł koszty wysyłki wynoszą jedynie 9,90 zł.

Oferta dotyczy wyłącznie adresów dostaw na terenie Polski.

Dostawa realizowana jest za pośrednictwem Poczty Polskiej lub kurierem firmy FedEx. W obu przypadkach cena jest taka sama i zależna tylko od wartości zamówienia (j.w.).

Możliwy jest również odbiór osobisty. Ta forma realizacji zamówienia nie pociąga za sobą kosztów wysyłki bez względu na wartość zamówienia.

Płatność za zamówione towary może nastąpić przedpłatą przelewem lub przy odbiorze.

W przypadku przedpłaty, możliwy jest wybór dwóch sposobów płatności: samodzielny przelew wykonany na podstawie przesłanego potwierdzenia zamówienia lub płatność on-line poprzez system płatnoścu PayU. W drugim przypadku możliwa jest też realizacja płatności kartami kredytowymi.

Wybór sposobu dostawy oraz płatności następuje w trakcie składania zamówienia. Po ostatecznym zatwierdzeniu zamówienia przesyłane jest na podany w nim adres mailowy potwierdzenie zamówienia, a w nim numer konta bankowego do przelewów.

Do zamówionych produktów dołączane są prezenty zgodne z ofertą prezentowaną w aktualnym katalogu wysyłkowym Historia Moja Pasja.

W przypadku jakichkolwiek niezgodności w otrzymanym zamówieniu prosimy o kontakt mailowy księgarnią. Formularz kontaktowy dostępny jest na końcu tej strony księgarni.
Bezpośredni e-mail do księgarni to katalog@klubhmp.pl