Pomoc

Ile kosztuje wysyłka?

Oferujemy Państwu bezpłatną dostawę przy zamówieniach o wartości co najmniej 99 zł - bez względu na sposób dostawy (poczta/kurier).

Dla zamówień o wartości poniżej 99 zł koszty wysyłki wynoszą jedynie 9,90 zł.

Oferta dotyczy wyłącznie adresów dostaw na terenie Polski.

Kto doręczy przesyłkę?

Dostawa realizowana jest za pośrednictwem Poczty Polskiej lub kurierem firmy FedEx. W obu przypadkach cena jest taka sama i zależna tylko od wartości zamówienia (j.w.)

Jak zapłacić?

Płatność za zamówione towary może nastąpić przedpłatą przelewem lub przy odbiorze.

Wybór sposobu dostawy oraz płatności następuje w trakcie składania zamówienia. Po ostatecznym zatwierdzeniu zamówienia przesyłane jest na podany w nim adres mailowy potwierdzenie zamówienia, a w nim numer konta bankowego do przelewów.

Coś niespodziewanego w paczce?

Do zamówionych produktów dołączane są prezenty zgodne z ofertą prezentowaną w aktualnym katalogu wysyłkowym Historia Moja Pasja.

W przypadku jakichkolwiek niezgodności w otrzymanym zamówieniu (dotyczy zarówno zamówionych towarów, jak i dodawanych prezentów) prosimy o kontakt mailowy księgarnią. Niezwłocznie wyjaśnimy sprawę. Formularz kontaktowy dostępny jest na końcu tej strony księgarni.
Bezpośredni e-mail do księgarni to katalog@klubhmp.pl

A może wolisz przeglądać ofertę drukowaną?

Poproś o wysyłkę drukowanego katalogu Historia Moja Pasja - wysyłamy bezpłatnie i bez zobowiązań!

Biuletyn pocztą elektroniczną

Zachęcamy również do zapisania się do naszego biuletynu. Prezentujemy w nim, najciekawsze pozycje, ostatnie nowości oraz promocje. Formularz znajduje się w prawej dolnej części każdej strony księgarni, w stopce.