Wiosenne wydanie katalogu wysyłkowego Historia Moja Pasja

środa, 18 kwietnia 2018
Okładka katalogu wysyłkowego Historia Moja Pasja nr 1/2018

Szanowni Państwo!

Polska staje teraz w obliczu trudnego wyzwania: okazuje się,że dziś wiele środowisk usiłuje zrzucić na Polskę odpowiedzialność za zbrodnie niemieckich nazistów. A przecież znamy prawdę. Mówi nam o niej niezłomna postawa rotmistrza Witolda Pileckiego, bohatera szczególnie przez nas polecanej najnowszej książki Joanny Wieliczki-Szarkowej. Świadczą o tym również liczni świadkowie tamtych wydarzeń, a także historycy i publicyści, których książki obszernie prezentujemy w niniejszym katalogu. Polecamy również m.in. ciekawą ofertę wydawniczą upamiętniającą 100. rocznicę odzyskania Niepodległości, zbiór esejów Grzegorza Górnego na temat węgierskiej historii i współczesności, nowy komiks dla młodych czytelników wydany na pamiątkę 250-cia Konfederacji Barskiej oraz inne wartościowe publikacje.

Tradycyjnie, wraz z każdą edycją katalogu, dodajemy do zamówień nowe prezenty. Do każdej paczki z zakupem dołączamy znaczek „Polska walcząca” z agrafką umozliwiającą przypięcie.

Klienci, którzy dokonają zakupu na co najmniej 99 złotych otrzymają dodatkowo praktyczny, szczególnie w okresie letnim, upominek w postaci aktualnej (na rok 2018/2019) mapy samochodowej Polski. Jest to najdokładniejsza i najbardziej szczegółowa mapa samochodowa Polski w jednym arkuszu.

Kolejny prezent otrzymują nasi klienci, którzy dokonają zakupu na co najmniej 200 zł. Będzie to film „Cristiada”, z rolami Evy Longorii, Andy'ego Garcii oraz Eduarda Verastegui. Film ten odsłania skrywaną przez lata prawdę o dramatycznych wydarzeniach w Meksyku w latach dwudziestych XX w.: o powstaniu Cristeros przeciw zbrodniczemu reżimowi.

Życzymy udanych zakupow i dobrej lektury!

Emil Bigaj, kierownik sprzedaży
oraz zespół pracowników klubu wysyłkowego „Historia Moja Pasja”